1398/08/24
علمینشریات دانشگاهتالار گفتگومسجددانشگاهآثار دانشجوییسیاسی فرهنگیتشکل هازنان و خانوادههم اندیشی
اخبار مهم
  • آیا انصار الله توان حمله به عربستان را ندارد؟
    "فَلَمَّا أَحَسَّ عِيسَى مِنْهُمُ الْكُفْرَ قَالَ مَنْ أَنصَارِي إِلَى اللّهِ قَالَ الْحَوَارِيُّونَ نَحْنُ أَنصَارُ اللّهِ" پس هنگامی که عیسی در میان یهودیان کفر را احساس کرد فرمود: چه کسانی یاران من در راه خدا هستند. حواریون گفتند: ما یاران خدا هستیم

  • مبارزه با انحرافات اخلاقی با ازدواج آسان
    مبارزه با انحرافات اخلاقی با ازدواج آسان/نقش مهم رسانه ملی در تبیین واقع بینی در امر ازدواج/چرا صدا و سیما توقعات را بالا می برد؟

نگاهی به تحولات یمن
آیا انصار الله توان حمله به عربستان را ندارد؟
"فَلَمَّا أَحَسَّ عِيسَى مِنْهُمُ الْكُفْرَ قَالَ مَنْ أَنصَارِي إِلَى اللّهِ قَالَ الْحَوَارِيُّونَ نَحْنُ أَنصَارُ اللّهِ" پس هنگامی که عیسی در میان یهودیان کفر را احساس کرد فرمود: چه کسانی یاران من در راه خدا هستند. حواریون گفتند: ما یاران خدا هستیم
به مناسبت دهه فجر
تقویم‌ها به خاطر چشمت عوض شدند / بهمن درون صفحه اول بهار شد
شبنم فرضی زاده از شاعران کشورمان به مناسبت فرا رسیدن روز 12 بهمن و بازگشت امام خمینی به کشور در سال 57 شعری سروده است. این شعر که، «توآمدی که...» نام دارد؛ به شرح زیر است:
حجاب در فجر
آیا حواس جشنواره فیلم فجر به حفظ هویت اسلامی هست؟
احمد رفیعی// جشنواره‌ی فیلم فجر از سال 1361 در بحبوحه‌ی جنگ تحمیلی عراق به ایران با رویکردی فرهنگی و به‌قصد نشان دادن هویت انقلاب نوپای اسلامی ایران که آن روزها به‌شدت مورد هجمه‌های فرهنگی و تبلیغاتی بود، شروع به فعالیت کرد. دهه‌ی فجر بهترین و درست‌ترین زمان برای برگزاری جشنواره‌ای شد که هدف و دغدغه اصلی‌اش تغذیه فرهنگی جامعه‌ بود. جامعه ای که به‌شدت از کمبود برنامه‌های فرهنگی در راستای انقلاب اسلامی و مخصوص نسل جوان خود رنج می‌برد. سینمای ایران بعد از پیروزی انقلاب، در دهه‌ی اول جشنواره‌ی فیلم فجر تحول چشمگیری داشت و با جامعه و تحولات سیاسی - اجتماعی کشور همراه بود.
نتایج مسابقه مشهد مقدس
به اطلاع شرکت کنندگان در مسابقه کتابخوانی مشهد مقدس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ارومیه میرساند نتایج مسابقه کتابخوانی اعلام شد.
حرفهای چالشی خانم دکتر همیز؛
کار فرهنگی مختلط مثل نماز خواندن با کفش می ماند
در مصاحبه پیش رو خانم همیز تاکید می‌کند، چون من و شما نامحرم هستیم «حتما در مصاحبه بنویسید که تلفنی با من صحبت کرده‌اید و اصلا من را ندیده‌اید.» این مشاور خانواده و استاد دانشگاه همکاری دختر و پسر مجرد در محیط‌های فرهنگی را اصلا قبول ندارد و می‌گوید: اگر تقوا نداشته باشند، متاهل‌ها نیز در معرض آسیب هستند و من اصلاً به این نشست‌ها خوش‌بین نیستم و این‌ها را موثر نمی‌دانم.
اطلاعیه د رمورد نتایج مسابقه کتابخوانی اردوی مشهد مقدس
اطلاعیه مسابقه کتابخوانی اردوی مشهد مقدس
به اطلاع شرکت کنندگان در مسابقه کتابخوانی مشهد مقدس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ارومیه میرساند تا چند روز دیگر نتایج مسابقه در همین سایت منتشر خواهد شد.
سعید جلیلی در همایش توسعه اقتدار ایران:
16 آذر جرقه‌ای در رویارویی با قدرت‌های جهانی
نماینده مقام معظم رهبری در شورایعالی امنیت ملی گفت: امروز قدرت‌های جهانی مناسبات خود را بر مبنای زور و تزویر قرار داده‌اند؛ به عنوان مثال کسی که خود دارای سلاح هسته‌ای است کشور دیگر را متهم به استفاده از سلاح هسته‌ای می‌کند و یا در مورد حقوق بشر نیز همین موضع دیده می‌شود.
دانشكده علوم

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 66163
 بازدید امروز : 19
 کل بازدید : 565081
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
پایگاه اطلاع رسانی مسجد دانشگاه ارومیه
urmia.masjedun.com