منو اصلی
1398/08/24
 
اطلاعیه د رمورد نتایج مسابقه کتابخوانی اردوی مشهد مقدس
اطلاعیه مسابقه کتابخوانی اردوی مشهد مقدس
به اطلاع شرکت کنندگان در مسابقه کتابخوانی مشهد مقدس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ارومیه میرساند تا چند روز دیگر نتایج مسابقه در همین سایت منتشر خواهد شد.
تشییع پیکر شهدای گمنام
پیکر شهدای گمنام در مقابل مسجد دانشگاه ارومیه آرام گرفت
پیکر دو شهید گمنام لشکر 31 عاشورا که بعد از 31 سال در جزیره مجنون تفحص شده اند به آذربایجان غربی بازگشتند و روز سه شنبه بر دوش دانشجویان و خانواده شهدای ارومیه ای تشییع شدند.
10 کتاب پیشنهادی به دختران دانشجو
کتاب خواندن از آن فعالیت‌های سرگرم کننده و لذت‌بخشی است که زمان و مکان نمی‌شناسد و در هر جایی و هر موقعیتی می‌تواند انسان را جذب خود کند اما ایام تعطیلات و دورانی که کار خاصی برای انجام دادن نیست و دانشگاه‌ها و مدارس هم تعطیل است، اهمیت و جایگاه کتابخوانی بالاتر می‌رود. شاید به همین دلیل است که ایام تعطیلات نوروز را می‌توان یک دوران طلایی برای مطالعه غیردرسی و خواندن رمان‌ها و کتاب‌هایی دانست که در طول سال امکان پرداختن به آنها را نداریم ولی دوست داریم آنها را بخوانیم.
نخستین گروه از عمره گزاران ایرانی بامداد امروز عازم سرزمین وحی شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه ارومیه به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ساعت شش و بیست و پنج دقیقه بامداد سه شنبه 27/9/92 دو کاروان از استان تهران، ایستگاه پروازی مهرآباد را به مقصد فرودگاه جده ترک کردند.
مسابقه ی کتابخوانی
زمان و مکان برگزاری مسابقه کتابخوانی اردوی زیارتی مشهد مقدس دانشجویان دانشگاه ارومیه اعلام شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان دانشگاه ارومیه بنقل از دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری مسابقه ی کتابخوانی اردوی زیارتی مشهد مقدس دانشجویان دانشگاه ارومیه در مورخه ی یکشنبه 17/9/92 در مکان های زیر برگزار خواهد شد