منو اصلی
1398/08/24
 
اطلاعیه د رمورد نتایج مسابقه کتابخوانی اردوی مشهد مقدس
اطلاعیه مسابقه کتابخوانی اردوی مشهد مقدس
به اطلاع شرکت کنندگان در مسابقه کتابخوانی مشهد مقدس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ارومیه میرساند تا چند روز دیگر نتایج مسابقه در همین سایت منتشر خواهد شد.
تشییع پیکر شهدای گمنام
پیکر شهدای گمنام در مقابل مسجد دانشگاه ارومیه آرام گرفت
پیکر دو شهید گمنام لشکر 31 عاشورا که بعد از 31 سال در جزیره مجنون تفحص شده اند به آذربایجان غربی بازگشتند و روز سه شنبه بر دوش دانشجویان و خانواده شهدای ارومیه ای تشییع شدند.
جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه ارومیه برگزار شد
جشن ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه ارومیه، صبح روز سه شنبه هشتم مهرماه ویژه دختران و روز هفتم مرداد ماه ویژه پسران در سالن شهید دکتر چمران این دانشگاه برگزار شد.
واکنشها به اظهارات سخیف کیارستمی
پس از اظهارات «عباس کیارستمی» پیرامون دفاع‌مقدس و بی‌مفهوم دانستن جنگ ایران وعراق (اینجا)، بسیاری از هنرمندان و مسئولان کشور در مقابل این صحبت‌ها موضع گرفتند و از وزیر ارشاد تا ریاست صداوسیما دراین باره به اظهار نظر پرداختند.
ورود به دانشگاه؛ آخرین مد مزمن این سالها
چند سالی است که قبولی در کنکور و ورود به دانشگاه تبدیل به یکی از دغدغه های اصلی خانواده های دارای فرزند شده و این موضوع اختصاص به بازه سنی پیش دانشگاهی یا حتی دبیرستان ندارد و به بدو تولد کودک بازمی گردد. زمانی که کودک به دنیا می آید، هنگام تبریک ها و شادباش ها همراه این عبارات که انشاءالهد ولیمه عروسیش (یا دامادیش) عبارت انشاءالهگ شیرینی قبولی دانشگاهش! نیز بیان می شود.
چگونه درس بخوانیم؟
10 نکته کلیدی برای درست درس خواندن جدیدالورودها
درس خواندن پروسه ای است که از زمانی که به یاد داریم برنامه ریزی برای آن سخت و طاقت فرسا بوده است مخصوصا زمانی که فرد لازم می بیند علاوه بر درس خواندن فعالیت های جانبی دیگری را هم انجام دهد.
از نق های مرسوم جوانانه تا خواستگاری با جیب خالی
از نق های مرسوم جوانانه تا خواستگاری با جیب خالی
برخلاف نق های مرسوم جوانانه نسبت به هیچ نهاد و سازمان و حتی جامعه گلایه ای نداریم. اگر سربازی بیست و چهار ماه که سهل است، چهل و چهارماه هم بشود باز میرویم. اگر هزارن بار با جیب خالی به خواستگاری برویم و به خاطر نداشته هایمان سرزنش شویم باز هم به خواستگاری میرویم ، اگر کاری در خور شان تحصیلی خود پیدا نکردیم مثل مرد آستین ها را بالا می زنیم و کارگری می کنیم، اگر خانه به متری صد میلیون هم برسد باز نمی خریم و اجاره نشین می شویم.
توسط بسیج دانشجویی؛
شماره نهم نشریه صراط در دانشگاه ارومیه منتشر شد+فایل الکترونیک
شماره نهم نشریه دانشجویی صراط به همت بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه منتشر شد،برای مشاهده فایل الکترونیکی نشریه کلیک کنید.
توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ارومیه برگزار شد.
اردوی فرهنگی تفریحی یک روزه مهاباد ویژه دختران دانشجو
این اردو به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری روز جمعه 12/2/93 و با برنامه های متنوع تفریحی فرهنگی در شهر زیبای مهاباد برگزار شد.
نخستین گروه از عمره گزاران ایرانی بامداد امروز عازم سرزمین وحی شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه ارومیه به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ساعت شش و بیست و پنج دقیقه بامداد سه شنبه 27/9/92 دو کاروان از استان تهران، ایستگاه پروازی مهرآباد را به مقصد فرودگاه جده ترک کردند.
مسابقه ی کتابخوانی
زمان و مکان برگزاری مسابقه کتابخوانی اردوی زیارتی مشهد مقدس دانشجویان دانشگاه ارومیه اعلام شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان دانشگاه ارومیه بنقل از دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری مسابقه ی کتابخوانی اردوی زیارتی مشهد مقدس دانشجویان دانشگاه ارومیه در مورخه ی یکشنبه 17/9/92 در مکان های زیر برگزار خواهد شد
جنایت جانسوز 16 آذر 32 و نقش آمریکا در اتفاقات آن روز
روز «دانشجو» چگونه روز «دانشجو» شد؟
آنچه در سال ۱۳۳۲ در دانشگاه تهران اتفاق افتاد، شاید اولین مخالفت علنی دانشگاهیان و انقلابیون با آمریکا و زیاده‌خواهی‌ها و دخالت‌های آن بود؛ مبارزه‌ای که اکنون در آستانه ۶۰ سالگی قرار دارد.
سردار نقدی در مسجدالنبی(ص) تهران:
پیروزی‌های بزرگ سوریه نتیجه سازماندهی و بکارگیری بسیج مردمی است
پايگاه اطلاع رساني مسجد دانشگاه اروميه به نقل از فارس:رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در گوشه و کنار دنیا، آزادی‌خواهان و نیروهای مقاومت با بکارگیری شیوه‌های انقلاب اسلامی در حال پیشروی و شکست مستکبران هستند.
برگزاری آیین دانش آموختگی دانشجویان ورودی 88 در دانشگاه ارومیه
دانشکده های دانشگاه ارومیه این روزها، شاهد مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان است.
ديروز برگزار شد:
تريبون آزاد دانشجويي با موضوع "انتخابات" در دانشگاه اروميه
پايگاه اطلاع رساني مسجد دانشگاه اروميه:تريبون آزاد دانشجويي با موضوع انتخابات در دانشگاه اروميه با حضور دوربين صدا و سيماي مركز آذربايجان غربي بر گزار شد در اين تريبون دانشجويي...